Get Adobe Flash player

Jak Działamy

Stworzenie Strony WWW u nas jest proste, bez zbędnych formalności oraz przebiega w kilku prostych etapach:

  1. DARMOWE KONSULTACJE - zadzwoń lub napisz do nas a na Twoje życzenie zaprosimy Ciebie do naszego biura na darmowe konsultacje w celu ustalenia twoich wymagań co do strony, jak również zaproponujemy nasze własne rozwiązania aby ułatwić Tobie wybór jeśli nie masz z góry określonej wizji swojego serwisu www. Jeśli natomiast jesteś z daleka, udzielimy konsultacji zdalnych telefonicznie, zupełnie nieodpłatnie.
  2. PODPISANIE UMOWY - w trakcie konsultacji na podstawie ustaleń, sporządzamy wycenę oraz szablon umowy.
  3. WYKONANIE STRONY - po podpisaniu umowy, wykonujemy dla Ciebie serwis w przeciągu 5-21 dni w zależności od stopnia zaawansowania serwisu.
  4. ODDANIE STRONY - etap finalny, w którym otrzymujesz dane dostępowe do strony oraz wszelkie prawa autorskie do niej.

 

Wszystkie sprawy związane z rozpoczęciem budowy strony www dla klienta zwykle "DOGRYWAMY" już w trakcie 1wszej konsultacji.

W naszej firmie zawsze stawiamy na osobisty kontakt z Tobą jako naszym potencjalnym klientem.

Dlaczego?

Z prostej przyczyny, ponieważ w ten sposób masz możliwość zapoznania się osobiście z naszą działalnością, możesz liczyć na kompletne i rzetelne, osobiste doradztwo, jak również masz pewność, że jesteśmy rzetelną i solidną firmą. Jest to ważne w dobie "licealistów", którzy zbierają na przysłowiową MYSZKĘ DO KOMPUTERA, wykonując amatorskie projekty www pod szyldem profesjonalnej firmy, narażając Ciebie na niezadowolenie i projekt niezgodny z oczekiwaniami.

PROMOCJA

Ostatnie Projekty

Poleć Znajomym

Facebook Twitter RSS Feed